PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Allianz pojišťovna roste: překonala hranici 1 000 000 klientů a 500 000 smluv havarijního pojištění

test-skoda-octavia-rs-245


Allianz pojišťovna, která příští rok oslaví 30 let na českém trhu, v červnu pokořila hned dva milníky. Získala milion klientů – fyzických osob a havarijní pojištění si u ní sjednalo již přes 500 tisíc motoristů.

„Allianz roste ve všech segmentech pojištění, což dokazuje i příklad miliontého klienta, který si u nás sjednal majetkové a životní pojištění i penzijní spoření. Velmi si vážíme toho, že nám klienti věří a vnímají nás jako spolehlivého partnera, který tu pro ně je v těžkých životních situacích. Je to pro nás zavazující a klienta vždy stavíme do středu zájmu, jak v rámci produktového vývoje, tak i v rámci našich služeb,“ říká člen představenstva a CSO Allianz pojišťovny Petr Hrbáček.

Miliontým klientem se stal Zdeněk Král ze středních Čech. V rámci havarijního pojištění je pětistým tisícím pojištěným vozidlem automobil Bohuslava Lodla.

Přečtěte si také:  Jak je to s pojištěním karavanů a obytných přívěsů?

Oba jubilejní klienti považují pojištění za klíčové. „Jsem opatrný řidič, ale stát se může cokoliv. Sám mám pojištěné všechno,“ říká motorista Bohuslav Lodl, který si jako pětistý tisící v pořadí sjednal u Allianz havarijní pojištění. Upozorňuje i na to, že když se stane nehoda, může jít o hodně peněz. Miliontý klient, Zdeněk Král, vidí význam pojištění podobně: „Pojištění je důležité pro to, aby vám pojišťovna v případě škody uhradila pojistnou událost – ať už například na vozidle nebo na domě. Je to zásadní.“


Vyzkoušejte naše kalkulačky autopojištění! Spočítejte si:

Nejvýhodnější povinné ručení | Nejvýhodnější havarijní pojištění


Už šestým rokem eviduje Allianz stále rostoucí zájem o férové autopojištění podle ujetých kilometrů. Model havarijního pojištění (HAV) je u Allianz podobný jako u tzv. povinného ručení, také v případě HAV dokládají svůj roční nájezd kilometrů a od něj se pak odvíjí cena jejich pojistky. Kdo jezdí málo, toho potěší, že také méně zaplatí.