PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Allianz umožňuje prohlídky aut jednoduše přes web

foto-telefon-renault-megane-rs

Foto: Pavel SrpAllianz úspěšně pokračuje v naplňování své strategie být digitální pojišťovnou. Nově mohou klienti využít možnosti digitální prohlídky svého vozu. Už žádné domlouvání termínů pro fyzické prohlídky.

„Klient si může vozidlo nafotit bezprostředně po sjednání pojištění. Nemusí si pořizovat žádnou další aplikaci a fotografie nahraje on-line přímo přes responzivní web. Stačí, když přes odkaz, který dostane formou SMS nebo e-mailu nahraje on-line fotografii (nikoli fotografii z galerie fotoaparátu). Tento odkaz může zákazník sdílet s obchodníkem nebo s někým blízkým, pokud s nahráním fotografie potřebuje pomoci,“ vysvětluje Senior Expert Pojištění Majetku Allianz Veronika Hašplová.

Pro on-line prohlídky stačí nahrát celkem 8 fotografií (4 fotografie exteriéru a 4 fotografie interiéru), celý proces prohlídky je tedy velmi jednoduchý a zabere zhruba 5 minut. Prostředí prohlídky je interaktivní a klienta navádí tak, aby výsledné fotografie byly pro prohlídku použitelné. Foto tachometru je součástí samofocení, není jej proto potřeba zasílat zvlášť. K focení je potřeba chytrý mobil nebo tablet a připojení k internetu. Fotky čistého vozu (v zimních měsících nezasněženého) musí vzniknout ve volném prostoru a za denního světla a vozidlo musí být dobře viditelné ze všech stran. Po nafocení a úspěšném odeslání fotografií klient obdrží emailové potvrzení o provedení prohlídky.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku