PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Autopojištění Kooperativy nabízí exkluzivní asistenci a vylepšené pojištění skel

skoda-kodiaq


Nejlepší asistence je ta, u které klient nemusí přemýšlet, jak daleko může nechat své vozidlo bezplatně odtáhnout. Neboli asistence MAX+ od Kooperativy.

Úkolem a cílem moderní pojišťovny už dávno není „jen“ precizně, rychle a pokud možno bezpapírově zlikvidovat a vyplatit škodu. Dnešní nároční klienti vyžadují více, tedy i faktické řešení obtížné situace, typicky formou asistenční služby v případě poruchy či havárie na silnici. „Každoročně evidujeme růst asistenčních zásahů u motoristů. Proto jsme se rozhodli od listopadu nabídnout nový nadstandardní asistenční program MAX+, kde pro nepojízdné vozidlo zajistíme příjezd a práci mechanika v terénu, vyproštění, odtah vozidla, nebo přeložení nákladu do náhradního vozidla. A to vše bez limitu! V pojištění skel pak klienti nově získají mnohem širší, na trhu unikátní, rozsah ochrany,“ představuje novinky v podzimní nabídce autopojištění ředitel Úseku pojištění motorových vozidel v Kooperativě Aleš Zethner.

Nový asistenční program MAX+ nabízí oproti asistenčním programům ZÁKLAD, IDEÁL a MAX bezlimitní asistenci při poruše, havárii, řádění živlu, vandalismu, částečnému odcizení, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Ale také zapůjčení náhradního osobního vozidla v ČR i v zahraničí až na 7 dní či jeho úschovu až na 15 dní. U pojištění skel přidává Kooperativa i pojištění skla v pevné, skládací nebo odnímatelné střeše, a dokonce i zrcadlová skla zpětných zrcátek.

Připomeňme další výhody autopojištění od Kooperativy: Od limitu pojistného plnění 70/70 milionů Kč v povinném ručení získají klienti úrazové pojištění řidiče zdarma. Při sjednání povinného ručení s limity 100/100 milionů Kč a vyššími pak získají automaticky i komfort přímé likvidace. „Zároveň pro nové klienty, kteří si povinné ručení s limitem 100/100 milionů Kč sjednají do konce února 2021, nabízíme naše asistenční služby s výrazným cenovým zvýhodněním,“ doplňuje aktuální nabídku Aleš Zethner.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku