PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Běžecký seriál PVZP RunTour se po koronavirové pauze vrací do Českých Budějovic

PVZP_RunTour

Foto: PVZPDevátý ročník největšího rodinného běžeckého seriálu v České republice – PVZP RunTour se po závodech v Ostravě a Brně přesouvá na jih Čech, do Českých Budějovic, a to v sobotu 25. července. Na programu jsou běžecké distance pro všechny věkové kategorie. Ráno dětské Rákosníčkovy běhy, rodinný tříkilometrový běh a odpoledne vyběhnou nadšení i zkušení běžci na tratě dlouhé 5 a 10 km. Zázemí bude připraveno přímo uprostřed krajské metropole, na náměstí Přemysla Otakara II. Na každého běžce čeká v rámci startovného spousta výhod, nová ekologická taška pro každodenní nákupy nebo krásné kovové medaile. PVZP RunTour není jenom o běhání, a tak každý, kdo se postaví na start, přispěje padesátikorunou na charitativní účely.

Trasa v Českých Budějovicích navíc přeje osobním rekordům, jak potvrdila ředitelka seriálu PVZP RunTour Nikola Mráčková: „Každé město má svou specifickou trať, ta v Českých Budějovicích patří k těm velmi rychlým, a pokud by si někdo rád zaběhnul osobní rekord na jakékoliv distance, v jihočeské metropoli k tomu bude mít ty nejlepší podmínky.“

Říká se, „sportem ku zdraví“ a na zdraví myslí i generální partner seriálu Pojišťovna VZP, a.s. „Na každém závodě běhají i naši zaměstnanci. Jsme sportovně založená firma, a právě proto jsme se rozhodli spojit s RunTour. Běžci si navíc v PVZP zóně mohou změřit BMI, tipnout čas vítěze na 10 km a hrát tak o skvělé ceny, nebo se u nás mohou vyfotit a občerstvit,“ vysvětluje Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva Pojišťovny VZP, a.s.

Na tento rodinný seriál míří početné výpravy z celé České republiky a tomu odpovídá i zázemí závodu, kde nechybí vše potřebné, včetně kvalitního stravování od společnosti LIDL, nebo stánky pro doplnění energie a živin v rychlejší formě od partnerů seriálu Sustenium a Isostar.

A jak bude celý den vypadat? Dětské Rákosníčkovy běhy odstartují v 9:15. Tříkilometrová distance vyběhne v 11:00. Závodníci na 5 km přesně v pravé poledne a královská distance, závod PVZP Run 10 km, odstartuje úderem 13:30.

Změřit síly s ostatními hobby běžci přijdou i elitní závodníci jako třeba Petra Vašinová, nebo David Vaš. Místa na startu ještě jsou, ale rychle ubývají. Registrovat se můžete na webu run-tour.cz a aktuální informace najdete také na Facebooku a Instagramu.

Těšíme se na vás! Přijeďte si zaběhat a vyběhat si nádhernou netradiční medaili, kam si můžete nechat vyrýt váš výsledný čas. Prostě a jednoduše přijďte si s námi užít krásný sportovní den a zjistit, že s námi je radost běžet.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku