PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Co nabízí Klub pevného zdraví? Jak se můžu stát členem?

vzp-logo


Posláním Klubu pevného zdraví je propagace, prevence a podpora péče o zdraví i zdravého způsobu života. Členové Klubu pevného zdraví mají možnost čerpat řadu výhod v podobě bonusů a slev na služby a produkty u smluvních partnerů.

Členem se může stát každý pojištěnec Všeobecné zdravotní pojišťovny. Zaregistrovat se můžete elektronicky na webu klubu prostřednictví on-line přihlášky. Členství je zcela dobrovolné a začíná dnem, ve kterém je přihláška akceptována. Kdyby nastaly nečekané potíže při vyplňování přihlášky, neváhejte zavolat na infolinku na tel.: 952 222 222.

Budete-li chtít využívat slevy u smluvních partnerů, nezapomeňte při registraci požádat o vydání členské karty. U klientů mladších 18 let žádá o členství a vydání karty zákonný zástupce, který je pak uveden jako kontaktní osoba. Klubovou kartu obdržíte zhruba do čtyř týdnů poštou na vámi uvedenou adresu.

Členům klubu jsou e-mailem zasílány newslettery s užitečnými tipy a radami, výhodnými akcemi, soutěžemi atd. Odhlášení zasílání newsletteru je kdykoliv možné.

V případě, že byste se rozhodl členství ukončit, můžete si zvolit, ke kterému dni se tak má stát. Případně je členství ukončeno dnem, od kterého se člen klubu stane pojištěncem jiné zdravotní pojišťovny (nebo přestane být pojištěn podle zákona o veřejném zdravotním pojištění).

Partneři Klubu pevného zdraví jsou po celé České republice a jejich slevy a bonusy můžete čerpat na více než 700 místech. Slevy jsou rozřazené do kategorií – Pohyb, Relax, Zdravý životní styl a Ostatní. Filtrovat na webových stránkách lze také dle jednotlivých krajů. Všechny partnery také najdete na interaktivní mapě (ve spodní části webu).

Nabídka partnerských slev je celoročně aktualizována, doplňována a rozšiřována o další výhody v rámci prevence a podpory zdravého životního stylu. Nabídka slev je opravdu široká, vybírat může celá rodina. Pro pevné zdraví je důležitý nejen pohyb, ale i správný odpočinek. A jak se říká – ve zdravém těle, zdravý duch. Myslete proto na své zdraví komplexně.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku