PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

ČSOB Leasing nabízí jako první na trhu v rámci Autopůjčky adresné pojištění aut na míru

audi-a6-prvni-seznameni- (2)


ČSOB Leasing umí nově nabídnout zákazníkovi v rámci produktu Autopůjčka on-line určení sazby pojištění vozidla na míru, které zohledňuje, jaké má vozidlo, kde a jak s ním jezdí či bude jezdit, má-li či nemá-li často pojistné události a další parametry důležité pro správné určení ceny pojištění. ČSOB Leasing tak ve spolupráci s ČSOB Pojišťovací makléř uvedl na trh jako první mezi leasingovými společnostmi pojištění financovaných automobilů na míru ve splátkách.

Řešení urychluje celkové sjednání pojištění a přináší lepší klientský zážitek, pokud si pořídí své nové vozidlo s pomocí produktu Autopůjčka od ČSOB Leasing. Je to pak opravdu výhodná půjčka na auto.

„Naše nové řešení pracuje až s 20 sazbotvornými údaji. Patří mezi ně, mimo jiné, věk řidiče, region či konkrétní typ vozidla. Jsme přesvědčeni, že i v mobilitě a pojištění obzvlášť platí známé “Každý svého štěstí strůjcem”:-). Proto jsme se rozhodli nabídnout našim klientům produkt, který dokáže zohlednit a zkombinovat jejich typ vozidla, lokalitu, historické škodní události atd. Cíl je jediný, nabídnout nejlepší možné řešení, a to na první dobrou. Jsem velmi rád za výbornou zpětnou vazbu za prvních pár týdnů v provozu a těším se na další spokojené klienty,“ říká Pavel Prokop, generální ředitel ČSOB Leasing.

Adresné/segmentované pojištění osobních vozidel je určeno pro fyzické osoby, podnikatele i firmy a ČSOB Leasing jej sjednává u ČSOB Pojišťovny a dalších tří renomovaných českých pojišťoven.

ČSOB Leasing patří řadu let mezi největší leasingové společnosti v České republice. Úzce spolupracuje s dceřinou společností ČSOB Pojišťovací makléř, jejímž prostřednictvím využívá nabídky široké škály pojistných produktů od předních pojišťoven na českém trhu.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku