PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

ČSOB Pojišťovna dá korunu za každou bezpapírově uzavřenou pojistnou smlouvu na výsadbu stromů

keyboard-338502_1280


ČSOB Pojišťovna se zavázala přispět jednu korunu za každou bezpapírově uzavřenou smlouvu společnosti ‚Sázíme stromy‘ na výsadbu nových stromů a keřů v České republice.

„V roce 2019 naše interní distribuce sjednala více než 100 000 smluv, což znamenalo vytištění přes 2 000 000 stran papíru. S takovým zatěžováním přírody už je ale konec! Očekáváme, že letos elektronicky uzavřeme okolo 300 tisíc smluv, a to bude přibližně částka, kterou poskytneme pro tyto dobročinné účely. Papíry, které díky tomu nebudou vytištěny, jsou pro přírodu bonus navíc,“ říká člen představenstva odpovědný za produkty Marek Cach s tím, že ČSOB Pojišťovna má dva standardní způsoby, kterými lze aktuálně bezpapírově uzavírat pojištění.

První možností je sjednání smlouvy na dálku (po telefonu), bez potřeby osobního kontaktu. Vlastní vznik smlouvy pak klient potvrzuje zaplacením pojistného (z mobilu, kartou či internetového bankovnictví). Tento způsob se hodně osvědčil v době koronavirových bezpečnostních opatření, kdy klienti preferovali distanční způsob sjednávání pojištění.

Druhou alternativou je pak stvrzení smlouvy přímo na pobočce formou elektronického podpisu tzv. e-Sign. V obou případech dostává klient veškeré dokumenty k pojištění elektronicky do svého mailu a není nutné tisknout ani jeden papír.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku