PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Další akvizicí Kooperativy je autoservis KAPPA-P

odtah-servis-KAPPA-P-asistencni_sluzba- (2)


Společnost Global Repair Centres, která je součástí skupiny VIG, do které v ČR patří pojišťovny Kooperativa a ČPP, převzala dne 1. 8. 2023 společnost KAPPA-P v Ústí nad Labem. Jedná se o autoservis, který zajišťuje opravy osobních a nákladních vozidel, odtahovou službu a půjčovnu vozidel. Po dealerovi vozů Renault, Dacia a Hyundai ve východních Čechách a Autonově Brno je třetím subjektem v jejím automotive portfoliu.

Obě pojišťovny vnímají vlastnictví sítě servisů a dealerů automobilů a motocyklů jako zajímavou příležitost pro zvýšení zákaznické zkušenosti. „Vlastní síť nám umožňuje být přímou součástí dynamicky se měnícího automotive prostředí a pracovat tak na inovacích jak v oblasti produktu, tak samotného procesu likvidace. Autoservis KAPPA-P nám pomůže získat zkušenosti v dalším segmentu. Specializuje se na nákladní automobily a autobusy, kromě karosárny a lakovny disponuje také zařízením na opravu rámů kamionů. Zajímavé je také propojení jejich odtahové služby s naší asistenční společností Global Assistance,“ představuje výhody převzetí autoservisu Martin Laur, člen představenstva pojišťovna Kooperativa.

Společnost KAPPA-P vznikla v roce 1994. Zabývá se opravou osobních a nákladních vozidel, provozuje také odtahovou službu a půjčovnu vozidel. Je jedním z největších neznačkových servisů v Ústeckém kraji. V případě personálu sází Kooperativa na kontinuitu a počítá se zachováním všech pracovních míst a dalším rozvojem.


TIP: Potřebujete auto na operativní leasing?
 
Vyplňte krátký formulář a poptejte ho. Vybereme pro vás ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky: Chci operativní leasing!
 

Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku