PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

DEFEND Gap DIRECT je nový přírůstek produktové linie DEFEND Gap na pojištění původní ceny vozidla

dopravni-nehoda

Foto: pixabay.comProduktová linie DEFEND Gap se rozrůstá o nový program DEFEND Gap DIRECT. Jako jediný z celé řady DEFENND Gap může být sjednán bez návaznosti na koupi auta a je tak skvělou volbou pro řidiče, kterým končí havarijní pojištění, povinné ručení nebo jiné pojištění od DEFEND INSURANCE.

DEFEND INSURANCE umožňuje svým klientům zbavit se starostí a užívat si bezstarostnou jízdu. Všechny produkty DEFEND Gap, které chrání vozidlo před ztrátou hodnoty v případě totální škody nebo odcizení však bylo dosud možné sjednat pouze s nákupem vozidla. To už víc neplatí.

Program DIRECT je unikátní svojí flexibilitou. Vstupní i výstupní hodnota je určena podle ceníku Eurotax, díky čemuž je možné sjednat pojištění kdykoliv, nejen při koupi vozidla, či obnovení havarijního pojištění. Zároveň si klienti mohou zvolit optimální výši pojistného plnění, která odpovídá jejich potřebám a hodnotě vozidla.

„Poprvé přinášíme na trh pojištění DEFEND Gap, které nebude vázáno na nákup vozidla, a bude ho možné sjednat i online pro vozidla až 10 let stará bez omezení pořizovací ceny a najetých kilometrů. Věříme, že tento krok umožní oslovit nový segment klientů,“ řekl Andrew Quirke, CEE Managing Director DEFEND INSURANCE.

DEFEND Gap DIRECT je unikátní i svým pojistným krytím, kdy je klient chráněn i v případě, že nemá havarijní pojištění. Zatímco s havarijním pojištěním je pojištěn proti finanční ztrátě v důsledku totální škody způsobené havárií, živelní událostí či krádeží, i bez havarijního pojištění je chráněn v případě nezaviněné dopravní nehody a krádeže.