PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Defend Insurance Group, nabízející prodloužené záruku pro automobily, expanduje to Litvy

mercedes-amg-e-63s-4matic-klice_od_auta

Foto: Pavel SrpDefend Insurance Group („DIG“) lídr středoevropského trhu v oblasti doplňkového pojištění pro automobily expanduje do Litvy. Jedná se již o 7. evropský trh, na kterém tato mezinárodní skupina se sídlem v České republice, působí. V Litvě nabízí DIG od července, prostřednictvím místního pojišťovacího agenta Mango Insurance, své prodloužené záruky určené pro nové i ojeté vozy.

DIG má téměř 30 let zkušeností v oblasti doplňkového pojištění a služeb pro automobilový průmysl. Její provozní společnosti jsou předními zprostředkovateli a administrátory pojištění a likvidátory škod ve střední a východní Evropě. Ke klíčovým produktovým řadám skupiny patří především prodloužené záruky pro nové a ojeté vozy, které nově nabízí i v Litvě prostřednictvím místního pojišťovacího agenta, Mango Insurance, pod názvem Mango Insurance Car Warranty.

„V Litvě a celkově pobaltském regionu s vyspělými ekonomikami a nízkou konkurencí vidíme velký potenciál a příležitost pro náš další růst,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

Pro vstup na litevský trh si DIG vybrala jako strategického a exkluzivního partnera společnost Mango Insurance, která si stejně jako DIG klade za cíl přinášet zákazníkům inovativní a flexibilní produkty a služby, které reagují na aktuální potřeby dealerů nových a ojetých vozů a jejich zákazníků.

„Mango Insurance je dynamická společnost se zkušeným týmem, která na obvykle konzervativní pojistný trh přináší svěží přístup, a proto je pro nás skvělým partnerem,“ vysvětluje Andrew Quirke.

Anton Timofejev, výkonný ředitel Mango Insurance k tomu dodává: „Naše spolupráce je důležitá, protože přináší nové výhody majitelům vozů a automobilovému trhu v Litvě. Naši partneři nyní mohou nabízet inovativní pojistné produkty podporované společností DEFEND, předním odborníkem na pojištění v automobilovém průmyslu. Jsme vděční, že máme takového partnera, a vážíme si jeho rozsáhlých znalostí a zkušeností v oblasti pojištění vozidel. Mezi Mango Insurance a DEFEND panuje silná vzájemná důvěra a těšíme se na realizaci dalších plánů v blízké budoucnosti.“

Prodloužené záruky Mango Insurance Car Warranty nabízí prodejcům vozidel nástroje na podporu prodeje ojetých vozů. Kvalita a spolehlivost jsou při nákupu ojetého vozu otázkou číslo jedna a zákazníci si mohou díky prodlouženým zárukám užívat klid a jezdit bez obav, že by v budoucnu museli sahat hluboko do své kapsy. K dispozici jsou záruky až na 36 měsíců pro nové a ojeté vozy se stářím až 15 let a 300.000 najetými kilometry.

Pojistitelem záruk Mango Insurance Car Warranty je Fortegra Europe Insurance Company Limited s prestižním hodnocením A- od AM Best. Zákazníci se tak mohou spolehnout na finanční sílu a kvalitu této přední mezinárodní pojišťovny.

„Naším cílem je pomáhat klientům snižovat rizika a zvýšit pocit bezpečí a finanční stability poskytováním pojistných produktů na míru, rychlým vyřizováním škod a špičkovým zákaznickým servisem. Těšíme se, že společně s Mango Insurance, pomůžeme litevským klientům obávat se méně a ‚Zažívat Více‘ díky našim prodlouženým zárukám a v blízké době i GAP pojištění,“ uzavírá Andrew Quirke.