PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

DEFEND uvádí na trh chytrou ochranu klíčů DEFEND Key Protect

mercedes-amg-e-63s-4matic-klice_od_auta

Foto: Pavel SrpDEFEND INSURANCE představuje nový produkt DEFEND Key Protect – unikátní online službu, která propojuje majitele a nálezce ztracených klíčů od vozidla díky chytré klíčence. Pro maximální ochranu je součástí také pojištění klíčů od pojistitele Fortegra Europe Insurance Company.

Každý rok lidé ztratí milióny klíčů a šance, že je majitel nalezne je velmi malá. Může je však najít někdo neznámý a díky DEFEND Key Protect je rychle a bezpečně majiteli vrátit. Princip je jednoduchý a efektivní. Majiteli stačí zaregistrovat se do online systému a na klíče připnout klíčenku s unikátním identifikačním číslem. V případě ztráty nálezce použije identifikační číslo a majiteli anonymně oznámí nalezení jeho klíčů a možnost jejich vrácení.

Jedná se o systém, který nezaznamenává polohu, nepotřebujete žádnou baterii, je 100% anonymní a funguje po celém světě. Pro maximální ochranu je součástí DEFEND Key Protect také pojištění klíčů od auta od pojistitele Fortegra Europe Insurance Company. Nabízí krytí nákladů na nové klíče v případě, že se je nepodaří nalézt díky chytré klíčence, ať už z důvody krádeže či ztráty. Pokrývá také náklady na odemčení vozidla, pokud si majitel klíče zabouchl a nemá k dispozici náhradní.

Jako bonus nabízí DEFEND Key Protect službu k nalezení telefonu. Ta funguje na stejném principu jako chytrá klíčenka. Na uzamčené obrazovce telefonu se zobrazí informace k vrácení společně s identifikačním číslem, které umožní spojit se s vlastníkem prostřednictvím anonymního chatu. Druhým bonusem je ochrana pro domácí mazlíčky. Chytrá známka DEFEND propojí majitele a nálezce zvířátka a umožní, aby se rychle a bezpečně vrátilo domů.

„DEFEND Key Protect představuje unikátní kombinaci čtyř produktů v jednom, která na trhu nemá konkurenci. Zákazníkům nabízí účinný systém ochrany jejich cenností, díky kterému se jich vrátí až 80 % během prvních 24 hodin od ztráty. Má vysokou přidanou hodnotu, protože náklady na nové klíče od auta se mohou vyšplhat až k 20 tisícům, telefon může být ještě dražší a hodnota domácího mazlíčka jako člena rodiny je nevyčíslitelná,“ říká Andrew Quirke, Managing Director DEFEND INSURANCE GROUP.

DEFEND Key Protect je aktuálně dostupný v síti vybraných partnerů DEFEND INSURANCE, zejména prodejců vozidel. Ve druhé polovině roku bude k dostání také online.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku