PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Direct jako první pojišťovna vysílá svoje televizní noviny

direct_pojistovna-logo


Direct NEWS bude pojišťovna vysílat z virtuálního studia, které využila poprvé loni při pořádání e-konference pro obchodní partnery.

Novinky z pojišťovny, ekonomické zprávy i nahlédnutí do interního života firmy nabídne první vysílání Direct NEWS. Direct pojišťovna chce takto informovat nejen obchodní partnery, ale také své klienty nebo ty, kteří o Directu zatím jen přemýšlejí. „Chceme lidem ukázat, jak fungujeme uvnitř, co chystáme, co se nám daří, nebo třeba taky nedaří. Rozhodli jsme se to udělat úplně jinou formou, než to kdy jaká pojišťovna dělala. A využili jsme k vysílání naši virtuální studio, ze kterého jsme loni pořádali naši e-konferenci pro obchodní partnery,“ říká mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Vysílání z virtuálního studia

Novinky z pojišťovny uvádějí lidé, kteří ji vedou – Pavel Řehák, Martin Frko a Michal Řezníček, kteří se budou během roku na postu moderátora střídat a doplňovat. „Prvním dílem provede diváky Pavel Řehák. Na Direct NEWS se může každý podívat přes Youtube. Naše zprávy plánujeme vysílat pravidelně každého čtvrt roku,“ dodala Maťašeje.

V prvním díle se lidé dozví detaily o testování na covid, kterému se Direct intenzivně věnuje od loňského roku, nebo o produktech a inovacích.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku