PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Direct pojišťovna pomáhá psychoterapií zdarma lidem po nehodách

dopravni-nehoda

Foto: pixabay.comPosláním Direct pojišťovny od svého vzniku je pomáhat lidem kolem sebe. Ať už pojištěním, které je fér, nebo produkty, které jim pomůžou ve chvíli, kdy se stane průšvih. Direct jde ale v roce 2023 za hranice pojišťovnictví – lidem po těžké nehodě zaplatí psychologa.

„Nehody nejsou jen o pomačkaných plechách a vyplacených pojistkách. Za každou nehodou, kterou řešíme, se skrývá příběh konkrétního člověka. A z výzkumu a zkušeností psychologů víme, že většina nehod vyvolává u lidí, kteří je zažili, úzkosti a někdy až trauma. Nejtěžší je přijít na první terapii. Proto jsme se rozhodli pomoct,“ vysvětluje mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Direct navázal spolupráci s platformou Hedepy.cz, která sdružuje psychoterapeuty a terapii nabízí v online formě. Lidé tak dostanou voucher, který mohou využít na terapeuta podle své volby. „V Hedepy pomáháme lidem cítit se lépe na duši, a právě proto jsme moc rádi, že tým Direct pojišťovny myslí nejen na škody fyzické, ale taky na ty psychické. Jde o první podobnou spolupráci v České republice a máme z toho radost. Psychoterapie je totiž v těchto situacích velmi účinná,“ říká spoluzakladatel Hedepy.cz Roman Zámečník.


Vyzkoušejte naše kalkulačky autopojištění! Spočítejte si:

Nejvýhodnější povinné ručení | Nejvýhodnější havarijní pojištění


Direct vouchery na terapii neposílá jen svým klientům, ale také lidem, kteří jsou pojištění jinde a stali se účastníky nehody s klientem Directu. „Ať už jde o přímý střet s jiným autem nebo o jiná těžká zranění, všem bez výjimky voucher posíláme,“ doplňuje Maťašeje.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku