PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Kooperativa dominovala v anketě AČPM Pojišťovna roku

kooperativa-logo


Letošní anketu Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) Pojišťovna roku ovládla pojišťovna Kooperativa. Na vyhlášení výsledků si převzala první místa v kategoriích Životní pojištění, Pojištění průmyslu a podnikatelů a Pojištění občanů. Třetí místo pak obsadila v kategorii Autopojištění.

„Ocenění našich služeb a produktů v anketě Pojišťovna roku si velmi vážím, přichází od profesionálů, kteří dokonale znají pojistný trh. A jsem velmi rád, že jsme oproti loňskému ročníku výsledky ještě vylepšili. Proto bych chtěl v první řadě poděkovat všem kolegyním a kolegům, kteří o makléře pečují a poskytují jim potřebný servis. Ale poděkování samozřejmě patří i všem, kteří se podílejí na tom, aby naše produkty a služby byly vždy na špičkové úrovni. A pevně věřím, že tento vysoký standard dokážeme udržet dlouhodobě,“ přislíbil Martin Diviš.

O výsledcích ankety Pojišťovna roku svými hlasy rozhodují makléři, tedy odborníci na pojištění, kteří jsou s produkty pojišťoven v dennodenním styku. Proto nejlépe dokážou ocenit nejen kvalitu produktů, ale i doprovodných služeb, které pojišťovny nabízejí koncovým klientům, ale i obchodním partnerům.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku