PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Kooperativa provozuje své kanceláře ve zpřísněném bezpečnostním režimu

kooperativa-logo


Od včerejška Kooperativa významně rozšířila počet kanceláří v regionech, které jsou přístupné klientům. Prioritou je pro nás bezpečnost klientů i našich poradců. Proto budou otevřené ve zpřísněném bezpečnostním režimu.

„V poslední době jsme zaznamenali zvýšený zájem klientů o návštěvu našich kanceláří Přestože nabízíme on-line řešení prakticky pro všechny potřebné procesy, mnozí klienti preferují osobní kontakt s poradcem. Zájmu našich klientů si velmi vážíme, proto jsme se po dohodě s našimi týmy v regionech rozhodli postupně naše pobočky zpřístupnit. Klienti budou do kanceláří moci vstupovat jednotlivě a pouze s potřebnými ochrannými pomůckami,“ vysvětluje postup Kooperativy Zuzana Trejdlová, ředitelka Úseku interního obchodu.

Zároveň jsou i poradci Kooperativy vybaveni ochrannými prostředky a na pobočce je pro klienty dostupná desinfekce. Na všech otevřených pobočkách jsou pak nainstalovány speciální průhledné stěny pro bezpečný vzájemný kontakt s klienty. Otevírací doba kanceláří bude od pondělí do čtvrtka od 9 do 13 a od 14 do 17 hodin, v pátek pak od 9 do 13 hodin.

Podrobnější informace o provozu našich kanceláří najdou zájemci na našich internetových stránkách www.koop.cz/kontakt/vyhledat-pobocku.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku