PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Kooperativa získala pět pódiových umístění ve Zlaté Koruně

kooperativa-logo


V letošním, již 21. ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala pět pódiových umístění. První místo a Zlatou korunu získalo Autopojištění NAMÍRU v kategorii Povinné ručení, a FLEXI, které ovládlo kategorii Životní pojištění.

Stříbrnou korunu si v letošním roce odnesl TREND v kategorii Pojištění pro podnikatele, a Autopojištění NAMÍRU v kategorii Neživotní pojištění. Klientská zóna, kterou Kooperativa spustila v loňském roce, pak získala bronzovou korunu v kategorii Novinka roku.

„Zlatá koruna přináší skvělou příležitost porovnat produkty s konkurencí pohledem odborníků, kteří tvoří finanční akademii. Odborný pohled je pro nás velmi cenný, zároveň nás těší, že oceňované produkty jsou úspěšné i obchodně. Například zlaté produkty NAMÍRU a FLEXI jsou našimi stěžejními produkty a patří i k nejoblíbenějším produktům u privátních klientů,“ hodnotí výsledky člen představenstva Kooperativy Filip Král.

Soutěž Zlatá koruna oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Nejlepší produkty vybírá Finanční akademie složená ze čtyř set finančních odborníků.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku