PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Majitelé nového elektromobilu Škoda Enyaq iV mohou u Kooperativy získat nadstandardní asistence

Skoda-Enyaq_iV-2021


Pojišťovna Kooperativa připravila ve spolupráci se Škoda Auto speciální akci pro majitele nového elektrického SUV Škoda Enyaq iV. Až do konce letošního roku získají automaticky všichni, kteří si model Enyaq iV pojistí u Kooperativy, asistenční program MAX, zahrnující i zásah v případě „vybité baterie“.

„Segment elektromobilů se rychle rozvíjí, proto na něj pamatujeme i v našich produktech. A při zahájení prodeje vlajkového elektrického modelu naší nejvýznamnější automobilky chceme jeho majitelům nabídnout něco navíc. Věřím, že rozsah našeho asistenčního programu MAX ocení,“ vysvětluje speciální nabídku Aleš Zethner, ředitel Úseku pojištění motorových vozidel v Kooperativě.

Skoda_Enyaq_iV-2

Asistenční program MAX zahrnuje kromě zmíněného zásahu u vybité baterie, kdy vozidlo odvezeme k nejbližší dobíjecí stanici, i další nadstandardní služby. Jmenovat můžeme například přistavení náhradního vozidla, likvidaci vraku vozidla, která může být v případě elektromobilů technicky i finančně náročná, nebo službu náhradního řidiče, který v případě indispozice řidiče zajistí odvoz vozu po ČR i v zahraničí.

Jedná se o časově omezenou akci do 31. 12. 2021 pouze pro model Škoda Enyaq iV. Nadstandardní asistenci získají majitelé při sjednání jakéhokoliv pojištění u Kooperativy, tedy i jen povinného ručení nebo havarijního pojištění.