PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Motoristickým Legendám i letos kryje záda Slavia pojišťovnaTradičním partnerem největší motoristické výstavy v České republice Legendy 2023, která se bude konat o víkendu 27. a 28. května 2023 na Výstavišti
v pražských Holešovicích, je Slavia pojišťovna. Také letos se stane pojistitelem všech exponátů. Pořadateli výstavy bude krýt záda v případě živelných událostí, zahrnujících požár, vichřici a pád předmětu, ale také krádeže, vandalismu a odpovědnosti.

„Ještě předtím, než si exponáty prohlédnou první návštěvníci, musíme všechna auta nafotit a vytvořit jejich přesnou dokumentaci, aby bylo naprosto jasné, jak vypadala před výstavou a abychom mohli v případě pojistných událostí správně zlikvidovat škody,“ vysvětluje vedoucí likvidace pojistných událostí motorových vozidel ve Slavia pojišťovně Radek Ambler. Vloni tak pojišťovna během tří dnů vytvořila tisíce snímků pro 871 automobilů. Pojistná částka se pohybuje v cifrách s devíti nulami.

Ačkoliv tato ojedinělá přehlídka potrvá pouze dva dny, Slavia pro každý z téměř tisícovky exponátů vytvoří klasické pojištění. Bude se týkat nejenom historických vozidel, ale také slavných supersportů v čele s Bugatti, Ferrari nebo Lamborghini. Na letošní motoristické přehlídce Legendy 2023 však budou k vidění i motocykly a obytné vozy. Představí se na ní také závodní týmy, jednotliví piloti a k dispozici návštěvníkům bude rovněž prodejní galerie s obrazy, plakáty a oděvy s motoristickou tématikou.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku