PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Od zimy do léta nárůst o 120 procent. Nové majetkové pojištění Slavia pojišťovny si klienti oblíbili

obyvaci_pokoj-byt-dum-bydleni

Foto: pxhere.comMajitele bytů a domů zjevně potěšil nový produkt Slavia pojišťovny, který firma začala prodávat na jaře. Oproti prodejům v lednu se počet nových smluv majetkového pojištění Šťastný domov v srpnu zvýšil o 120 %. „Součástí úspěchu je i to, že pojišťujeme libovolný počet fotovoltaických panelů. Dělá to radost klientům i nám, podporujeme tím zelenou ekonomiku,“ uvádí produktový manažer Slavia pojišťovny Lukáš Rozsypal.

Nové majetkové pojištění Šťastný domov se vyznačuje vyššími limity plnění, transparentnějšími parametry a lákavější cenotvorbou. Týká se domácností, staveb a bytů, ale i nebytových prostor. Klientům nabízí přehlednější komunikaci, protože všechny klíčové informace uvádí již v samotné smlouvě, a nikoliv až v doprovodných pojistných podmínkách. „Lidé musí zcela jednoznačně a hned od začátku vědět, na co jsou pojištěni a za co konkrétně nám platí,“ říká k tomu Rozsypal.

Nový produkt charakterizuje navýšení mnoha limitů plnění škodních událostí až do maximální výše pojistky. Týká se to například podpětí a přepětí, které zahrnuje nejenom náhlé výkyvy v elektrické síti po poruše v rozvodné soustavě, ale také po bouřce nebo nepřímém úderu blesku. Stejné je to i při rozbití skel nebo škodách, které na pojištěném majetku způsobí zvířata.


Potřebujete pojištění nemovitosti a domácnosti? Spočítejte si ho!
Kalkulačka: pojištění majetku

„V rámci pojištění domácnosti si lidé můžou navýšit limity pro nebytové prostory a cennosti až do výše 300 tisíc korun, což je mimochodem jeden z nejvyšších limitů na trhu,“ říká produktový manažer Slavia pojišťovny Lukáš Rozsypal. Náhrada škody s výrazně vyššími limity nebo až do výše celkové pojistné částky platí také třeba pro vandalismus a krádeže kočárků. U jízdních kol Slavia nově nahradí škodu až do 120 tisíc korun. Žádný limit už neuplatňuje u fotovoltaických panelů.

Kromě pojištění majetku se vyhledávaným produktem stalo i odpovědností pojištění Slavia pojišťovny, které má od jara příznivější cenu než dříve.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku