PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

OZP otevřela 11 nových poboček, dalších 5 už brzy

mapa-kontaktnich-mist-OZP

Mapa nových kontaktních míst OZPOborová zdravotní pojišťovna dnes otevřela 11 nových kontaktních míst napříč republikou; otevření pěti dalších připravuje na nejbližší dny. V každém kraji vzniklo nejméně jedno nové pracoviště OZP; ve Středočeském kraji tři, na jižní Moravě se další dvě připravují. Celkem tak OZP její klienti v letošním roce najdou na 40 místech.

„Nové lokality jsme vybírali zejména podle dvou klíčů – zaprvé jsme hledali nová pracoviště tam, kde máme velký počet klientů, ale nejbližší přepážka byla doposud poměrně daleko, jako třeba na Mělníku nebo v Přerově, a za druhé jsme chtěli zachovat návaznost na úspěšné lokality z pilotního rozšíření kontaktních míst z minulého roku, které naši klienti znali pod označením OZP Expres,“ vysvětluje Miloslava Lukešová, obchodní ředitelka Oborové zdravotní pojišťovny.

Nová kontaktní místa budou mít otevírací dobu v pondělí a ve středu od 9 do 17 hodin s přestávkou v poledne. „Uvidíme, jaká bude jejich návštěvnost, a podle zájmu klientů v jednotlivým městech budeme otevírací dobu případně rozšiřovat,“ říká Petr Mikita, ředitel pobočky Praha Oborové zdravotní pojišťovny, který rozšíření sítě kontaktních míst koordinoval, a dodává: „Na nových expoziturách pracujeme od konce září. Takže se nám podařilo, respektive někde ještě podaří, otevřít 16 poboček v docela rekordním čase.“

Na nových pobočkách si mohou klienti například vyřídit žádosti o příspěvky na prevenci, které lze také zařídit přes aplikaci VITAKARTA. OZP například i v letošním roce svým klientům přispěje až 2 000 Kč na dentální hygienu nebo 500 Kč na zdraví prospěšné aktivity a produkty, jako je lehké sportování včetně cvičení a plavání nebo členství v dětském pohybovém kroužku, rehabilitace a fyzioterapie, pořízení brýlí a kontaktních čoček, tábory a příměstské tábory a ozdravné pobyty pro děti nebo koupě vitaminů.

Nová kontaktní místa otevřená od 3. 2. 2020:

MěstoAdresa
KladnoCyrila Boudy 1444, Kladno
PísekBudějovická 100, Budějovické Předměstí, Písek
KolínKouřimská 20, Kolín 1
Ústí nad OrlicíSychrova 14, Ústí nad Orlicí
SokolovNábřeží Petra Bezruče 430, Sokolov
Frýdek-Místek8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek
PřerovNám. Přerovského povstání č. 2803/1, Přerov
KlatovyNám. Míru 64, Klatovy
MělníkVodárenská 3827, Mělník
Jablonec nad NisouDvorská 4954/7, 466 01 Jablonec n. N.
TřebíčKarlovo nám. 17/11, 674 01 Třebíč

Další kontaktní místa s plánovým otevřením v nejbližších dnech:

MěstoAdresa
Uherské Hradiště (od 10. 2.)Masarykovo náměstí 155, Uherské Hradiště
ZnojmoPražská 1653/30, Znojmo
NáchodKamenice 107, Náchod
HodonínOD ESO, Národní tř. 3687/42, Hodonín
LitoměřiceJezuitská 237, Litoměřice

Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku