PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Pardubické závodiště startuje novou sezonu. Ta odstartuje 20. června za těsné podpory Slavia pojišťovny

dostihove-zavodiste-pardubice


Čekání na novou dostihovou sezonu je pro pardubické závodiště u konce. Místní brány se fanouškům otevřou již 20. června, kdy v Pardubicích startuje dostihová sezona, letos za ještě užší podpory Slavia pojišťovny. Titulární partner Velké pardubické se navzdory pandemii koronaviru rozhodl pro ještě větší podporu legendárního východočeského závodiště.

Přestože dostihová sezona v Pardubicích letos začíná se zpožděním a řada partnerů byla nucena v důsledku pandemie koronaviru omezit svoji podporu, hodlá jít Slavia pojišťovna nad rámec svých povinností, jež vyplývají z pozice titulárního partnera Velké pardubické. Díky většímu nasazení tak bude součástí zahajovacího dostihu v Pardubicích i vlastní závod Slavia pojišťovny v kategorii steeplechase cross country. „Jako titulární partner dostojíme všem našim závazkům, které se tímto nijak nemění,“ říká Karel Waisser, generální ředitel Slavia pojišťovny. „Navíc hledáme další cesty, jak naši spolupráci rozšířit a podpořit tento krásný sport.“ Slavia pojišťovna je tradičním fanouškem dostihových závodů, a proto se rozhodla podpořit zahajovací dostih navzdory současné, nepříliš příznivé situaci. Vyzývá tak další partnery, aby se k podpoře pardubických dostihových závodů také připojili.

Start dostihové sezony v Pardubicích se měl původně uskutečnit 8. května. Nové datum, tedy 20. června, mělo patřit II. kvalifikaci na Velkou pardubickou, jeden z nejstarších a nejtěžších dostihů kontinentální Evropy, který se letos chystá na jubilejní 130. ročník. „Slavia pojišťovna je náš stabilní partner. Těší nás, že s námi zůstala i přes složité období koronakrize. Domluvili jsme se na posílení spolupráce při Zahajovacím dostihovém dnu, který do původního okruhu podpory dosud nepatřil. A za to zcela jistě patří Slavia pojišťovně velké poděkování,“ doplnil ředitel Dostihového spolku a.s. Jaroslav Müller.

Foto: zavodistepardubice.cz


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku