PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Pojišťovna YOUPLUS bodovala v soutěži „Zlatá mince 2020“

youplus


Pojišťovna YOUPLUS bodovala ve slovenské soutěži finančních produktů „Zlatá mince 2020“, a to hned ve dvou kategoriích – Úrazové pojištění a Nejinovativnější pojišťovna. Mimo bednu ale získala ještě jedno ocenění, a to 4. místo v kategorii Rizikové životní pojištění.

Ačkoliv pojišťovna YOUPLUS působí na slovenském trhu teprve od února 2020 (v ČR pak od června 2019), podařilo se jí již získat velmi prestižní ocenění. Odborná porota „Zlaté mince 2020“ složená ze 191 nezávislých finančních expertů svým hlasováním rozhodla o zisku následujících cen:

  • 2. místo v kategorii Úrazové pojištění
  • 3. místo v kategorii Nejinovativnější pojišťovna
  • 4. místo v kategorii Rizikové životní pojištění

Úspěch v soutěži je o to cennější, že jde o premiérovou účast ve Zlaté minci.

„Z úspěchu v soutěži máme skutečně radost. Znamená pro nás potvrzení správnosti našeho směřování a inspiraci pro další vývoj produktu a procesů. Pro nás je extrémně důležité, že naše rizikové životní pojištění „4U“ oceňuje nejen odobrná porota soutěže, ale i stále více klientů. Za relativně krátkou dobu působení na trhu v České republice a na Slovensku poskytujeme prostřednictvím více než 20.000 smluv pojistné krytí pro více než 27.000 pojištěných. Jsme rádi, že jsme schopni nabídnout klientům řešení jejich potřeb s přidanou hodnotou. Určitě budeme i nadále pracovat na tom, abychom náš produkt neustále rozvíjeli a patřili tak mezi významné hráče na našem trhu,“ komentuje Ľubor Vrlák, generální ředitel YOUPLUS CZ/SK.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku