PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

pomahamesestrickam.cz: Generali Česká pojišťovna pomáhá zdravotním sestřičkám

lekar-doktor-osetreni


Jistě se shodneme na tom, že vypětí zdravotních sester je v současné době extrémní. Specialisté z Generali České pojišťovny konzultovali s Českou asociací sester, jak jim může pojišťovna v současném nelehkém období alespoň trochu pomoci. A odpověď byla jasná: Morální podporou. Proto byla založena internetová stránku www.pomahamesestrickam.cz.

Na webu www.pomahamesestrickam.cz se shromažďují poděkování a vzkazy od veřejnosti. Díky spolupráci s Českou asociací sester se pak všechny vzkazy dostanou právě k sestřičkám, a to prostřednictvím promítání těchto vzkazů na obrazovkách v nemocnicích. A nebudete v tom sami! K projektu se připojila i řada známých osobností veřejného života. Čím více lidí se do projektu zapojí, tím více poděkování, vzkazů a tím pádem i více podpory zdravotním sestrám doručíme.

Vyjádřit poděkování či podporu je jednoduché. Stačí napsat vzkaz, udělat fotku či natočit video, ve kterém našim zdravotním sestrám vyjádříte podporu. Svůj vzkaz, fotku či video zveřejníte jako veřejný příspěvek na sociálních sítích. Na Facebooku s označením stránky @Pomáháme sestřičkám, na Instagramu s připojeným hashtagem #pomahamesestrickam. Existuje i možnost posílat vzkazy prostřednictvím e-mailu vzkazy@pomahamesestrickam.cz. Všechny vzkazy se poté zobrazí na stránce www.pomahamesestrickam.cz.Prostřednictvím tohoto webu se pak budou objevovat na obrazovkách v nemocnicích, kde je zdravotní sestry uvidí.

Generali Česká pojišťovna ale nezůstává jen u této aktivity. Ve spolupráci s PERFECT CANTEEN by Filip Sajler pro zdravotní sestry zajišťujeme občerstvení. Od 23. března pro ně bude ve vybraných nemocnicích k dispozici výborná káva a občerstvení. Samozřejmě zdarma a za maximálně bezpečných podmínek. Začínáme v pražském IKEMu a Thomayerově nemocnici. V úterý 24. března pak budeme v nemocnici Litoměřice a v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. Další místa budou následovat a zveřejňovat je budeme na www.pomahamesestrickam.cz.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku