PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Při zakoupení Huawei nova 9 roční pojištění displeje zdarma

telefon-huawei-nova-9

Foto: HuaweiHuawei se rozhodl odměnit své věrné zákazníky. Uživatelé, kteří byli registrování do Huawei ID, ještě před 21. říjnem, obdrží při zakoupení nového smartphonu Huawei nova 9 zdarma roční pojištění displeje.

Jak získat pojištění?

Dříve registrovaným uživatelům bude stačit, když si otevřou aplikaci My Huawei a po přihlášení do Huawei ID kliknou na banner, nabízející pojištění zdarma. Pro úspěšné zažádání o pojištění, je důležité mít nejnovější verzi aplikace My Huawei. Akce bude trvat do konce tohoto roku.

Nova 9, stejná jako vy

Od začátku modelové řady nova, která vyšla v roce 2016, představuje tato rodina chytrých telefonů ty nejlepší technologie, které může Huawei nabídnout, ať už se jedná o design, fotoaparát, funkci rychlého nabíjení, aplikace nebo mnoho dalšího. Huawei nyní představuje nový přírůstek do série nova, tentokrát s přídomkem 9. Je to smartphone stejný jako vy – dynamický, stylový a nezávislý. Výkonný osobní asistent určený pro lidi, kteří jsou zaneprázdnění, žijí s aktuálními trendy, jsou kreativní a aktivní celý den. Huawei nova 9 je smartphone, který splní všechna vaše očekávání a podpoří vás v každé části vašeho dne i večera. Můžete se vždy spolehnout na baterii a silný výkon. Huawei nova vám dodá jistotu, že bez ohledu na světelné podmínky vždy pořídíte skvělý snímek nebo úžasné video. Na závěr nova podtrhne váš styl a zajistí příjemný vizuální zážitek pokaždé, když se na ni podíváte.