PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Rozvoj obchodu Slavia pojišťovny povede Zbyněk Veselý

slavia_pojistovna-logo


Slavia pojišťovna se rozrůstá o novou pozici Ředitele strategického rozvoje obchodu. Nově vytvořený post zastává Zbyněk Veselý (53). Jeho hlavním posláním je koordinovat společné aktivity marketingové a obchodní divize a rozvíjet tak obchodní potenciál Slavia pojišťovny.

Zbyněk VeselýDo Slavia pojišťovny přichází po mnohaletých zkušenostech v oboru, již v roce 1994 startoval svou kariéru jako pojišťovací poradce a o rok později v roli manažera týmu poradců pro finanční plánování v životní pojišťovně Nationale Nederlanden. V dalších letech působil na mnoha významných pozicích v tuzemském pojišťovnictví, například jako generální ředitel Komerční pojišťovny, člen představenstva a obchodní ředitel Allianz pojišťovny, místopředseda představenstva a obchodní ředitel UNIQA pojišťovny či NN pojišťovny. Jeho posledním působištěm pak byla AXA pojišťovna, kde zastával post poradce představenstva.

„Věřím, že se nám společně se Slavia pojišťovnou bude dařit dále rozvíjet její dobré jméno a zákaznickou spokojenost. Koordinace společných aktivit marketingového a obchodního oddělení je důležitým aspektem pro úspěšnost celé společnosti, je mi tedy ctí zastávat právě tuto pozici,“ uvedl Zbyněk Veselý.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku