PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Slavia pojišťovna zavádí službu Covid Assistance. Klientům nyní poskytne servis 24/7

sardinie_stredozemni-more-ocean-dovolena-plaz

Foto: pxhere.comV současné době plné neustále se měnících podmínek pro cestování, přichází Slavia pojišťovna ve spolupráci s asistenční službou Click2Claim s dalším rozšířením svých služeb v rámci cestovního pojištění. Nově tak cestující mohou využít veškerý asistenční servis nonstop.  Zároveň dochází také k rozšíření asistence v souvislosti s refundací letenek v případě zrušených letů.

S Covid Assistance získáte veškeré potřebné informace ihned

Asistenční linka cestovního pojištění Slavia pojišťovny, která slouží k řešení letecké, autobusové a železniční dopravy, nyní klientům okamžitě poskytne ověřené informace o aktuálních podmínkách a povinnostech v souvislosti s Covid-19 v dotčených destinacích, a to především:

  • povinnost testů při příjezdu do destinace / při návratu do České republiky
  • povinnost karantény při příjezdu do destinace / při návratu do České republiky
  • informace o nošení roušek v destinaci
  • rizikovost dané země dle tzv. semaforu a s ní spojená opatření

Nepřetržitý servis, orientace a přesné odpovědi na veškeré dotazy týkající se omezení cestování v souvislosti s Covid-19 je nyní nezbytnou součástí zákaznického servisu. „Vnímáme, že možnost zavolat kdykoliv 24/7 na jedno místo, kde Vám odborníci poskytnou okamžité a ověřené informace ze všech dostupných a spolehlivých zdrojů o aktuálních podmínkách a povinnostech v souvislosti s Covid-19, je v dnešní době velice užitečná věc,“ říká Ladislav Bělina, ředitel produktového oddělení Slavia pojišťovny.

Pokud klient potřebuje podstoupit PCR test, je možno využít smluvní zdravotnické zařízení

Asistenční služba současně spolupracuje s celou řadou smluvních zdravotnických zařízení po celé ČR i SK. Tato zařízení jsou připravena poskytnout klientům potřebné PCR testy. Asistenční služba nabízí součinnost při objednání na PCR testy na předem stanovený čas, a co nejblíže klientova bydliště.

Jistota vrácení peněz za zrušené lety je samozřejmostí

Letecké společnosti se ve stávající situaci mnohdy zdráhají vracet cestujícím peníze za nevyužité letenky, namísto toho nabízejí vouchery. Ty ale nemusí být ekvivalentem zaplacené částky, a ne vždy lze voucher uplatnit dle „budoucích“ potřeb zákazníka. „Technická asistence v cestovním pojištění nyní zahrnuje ověření nepravidelností a následného odškodnění v letecké, autobusové a železniční dopravě. Dále ale také refundaci letenek za zrušené lety, a to vždy ve formě peněz,“ doplňuje Ladislav Bělina.

Všechny potřebné informace klient získá při kontaktování asistenční linky na telefonním čísle 255 790 261.