PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Srovnejte si pojištění online a ušetřete

apartment_hotel_luxury_view_sea_mountains_the_sun_holiday-notebook-pocitac-vyhled-kafe

Foto: pxhere.comAť už potřebujete pojistit automobil, domácnost, nemovitost či cestu do zahraničí, nemusíte v dnešní době obcházet pojišťovny. Naštěstí existují chytré internetové srovnávače, které porovnají nabídky desítek pojišťoven a navrhnou to nejvýhodnější řešení právě pro vás. Jak na to?

Ušetříte nejen peníze, ale i čas

Na stránkách Top-Pojištění.cz si jednoduše a rychle srovnáte cestovní a havarijní pojištění, povinné ručení či pojištění domácnosti. A přitom nemusíte vytáhnout paty z domu. Tento srovnávač porovnává produkty 17 pojišťoven, čímž okamžitě získáte přehled, zda se vám například vaše stávající pojištění pořád vyplatí. Díky internetovému srovnávači až 85 % klientů na svých pojistkách ušetřilo. Máte totiž možnost získat řadu výhod, slev a bonusů. Samotné uzavření pojistné smlouvy vám nezabere víc než 5 minut.

Jak postupovat?

Celý postup je velice jednoduchý. Důležité je zmínit, že dokud nepotvrdíte smlouvu, veškeré nabídky jsou nezávazné. Nejprve si na Top-Pojištění.cz vyberete produkt, o nějž máte zájem. Jako příklad uveďme sjednání povinného ručení. Zde vyplníte základní údaje nutné ke kalkulaci. Čili druh vozidla, značku, model, objem a výkon motoru, rok výroby atd. Dále je třeba zadat vaše osobní údaje z důvodu zjištění výše bonusů. Následně se vám zobrazí přehledná nabídka pojištění jednotlivých pojišťoven včetně cen povinného ručení, rozsahu pojištění a výčtem doplňkových služeb. Jakmile máte vybráno, potvrdíte nabídku, vyplníte kontaktní údaje a další informace související s pojistkou. Smlouva a zelená karta vám poté přijdou do vaší emailové schránky. Po úhradě se stávají platnými. To ovšem není všechno. Automaticky získáváte přístup do své klientské zóny, kde je ucelený přehled vašich objednávek, sjednaných pojištění a souvisejících dokumentů, které si můžete stáhnout v PDF.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku