PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

U Allianz lze nově uzavírat životní pojištění bez podpisu na pobočce

notebook-telefon-kafe-kancelar-pocitac-prace


Měnící se čísla nově potvrzených případů nemoci COVID-19 nabádají k obezřetnosti. Stále více toho lze naštěstí dělat na dálku a minimalizovat tak riziko onemocnění, finančně ztrátové karantény nebo nemožnost navštívit rodiče, kteří kvůli věku či zdravotnímu stavu patří do větší rizikové skupiny. Allianz proto reaguje na tyto požadavky a přichází s novinkou. Své životní pojištění Allianz ŽIVOT, které před několika týdny potvrdilo ve finanční soutěži Zlatá koruna pozici nejlepšího životního pojištění na českém trhu, umožňuje získat zcela bezkontaktně. Svůj kontrakt mohou zájemci o aktivní život se silným partnerem v zádech uzavřít naprosto on-line, s obchodním zástupcem zvládnou celé jednání na dálku a místo podpisu už stačí smlouvu jenom zaplatit.

„Poslední měsíce nám ukázaly, že klienti oceňují sjednávání pojistek z pohodlí jejich domova, proto jsme se rozhodli jim to zjednodušit i u produktu Allianz ŽIVOT. Celé uzavření životního pojištění, včetně identifikace, teď dokáže vést obchodní zástupce i bez nutnosti osobního kontaktu – prostřednictvím vzdáleného připojení,“ vysvětluje ředitel pojistné matematiky a produktového controllingu Allianz pojišťovny Josef Lukášek.

Pokud si klient bude přát uzavřít životní pojištění na dálku a zvolí akceptaci zaplacením, bude od něj obchodní zástupce potřebovat souhlasy se zpracováním zdravotního stavu, dva dokumenty a případně číslo bankovního účtu. Souhlasy i potřebné dokumenty zájemce o „životko“ doloží prostřednictvím speciální stránky, jejíž link mu pojišťovna zašle na e-mail. Aby Allianz zachovala bezpečnost, pošle mu zároveň na telefon kód, pomocí kterého stránku otevře. K uzavření smlouvy pak už jenom stačí, aby klient uhradil první pojistné do patnácti dnů od odeslání nabídky.

Přečtěte si také:  Allianz jako první na trhu nabízí pojištění elektromobilů a plug-in hybridů

Životní pojištění Allianz ŽIVOT je určené těm, kteří neradi pročítají stohy nezáživných textů, dbají o své zdraví a kdyby už se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu. Všechny novinky v rámci životního pojištění jsou navíc k dispozici v jedné smlouvě – garance nejvyššího plnění pro závažné úrazy, okamžitá výplata plnění při úrazu, pojištění PRO boj s rakovinou nebo speciální krytí PRO úvěr k hypotéce.

Férová cena, srozumitelné podmínky a žádné zbytečné poplatky. Životní pojištění AllianzŽIVOT si klienti i odborné poroty chválí. Stalo se Pojišťovacím inovátorem v Ceně Hospodářských novin, zvítězilo ve Finparádě, v soutěži Pojišťovna roku a několikrát vybojovalo i Zlatou korunu. Naposledy letos na konci června.