PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

U Allianz lze nově uzavírat životní pojištění bez podpisu na pobočce

notebook-telefon-kafe-kancelar-pocitac-prace


Měnící se čísla nově potvrzených případů nemoci COVID-19 nabádají k obezřetnosti. Stále více toho lze naštěstí dělat na dálku a minimalizovat tak riziko onemocnění, finančně ztrátové karantény nebo nemožnost navštívit rodiče, kteří kvůli věku či zdravotnímu stavu patří do větší rizikové skupiny. Allianz proto reaguje na tyto požadavky a přichází s novinkou. Své životní pojištění Allianz ŽIVOT, které před několika týdny potvrdilo ve finanční soutěži Zlatá koruna pozici nejlepšího životního pojištění na českém trhu, umožňuje získat zcela bezkontaktně. Svůj kontrakt mohou zájemci o aktivní život se silným partnerem v zádech uzavřít naprosto on-line, s obchodním zástupcem zvládnou celé jednání na dálku a místo podpisu už stačí smlouvu jenom zaplatit.

„Poslední měsíce nám ukázaly, že klienti oceňují sjednávání pojistek z pohodlí jejich domova, proto jsme se rozhodli jim to zjednodušit i u produktu Allianz ŽIVOT. Celé uzavření životního pojištění, včetně identifikace, teď dokáže vést obchodní zástupce i bez nutnosti osobního kontaktu – prostřednictvím vzdáleného připojení,“ vysvětluje ředitel pojistné matematiky a produktového controllingu Allianz pojišťovny Josef Lukášek.

Pokud si klient bude přát uzavřít životní pojištění na dálku a zvolí akceptaci zaplacením, bude od něj obchodní zástupce potřebovat souhlasy se zpracováním zdravotního stavu, dva dokumenty a případně číslo bankovního účtu. Souhlasy i potřebné dokumenty zájemce o „životko“ doloží prostřednictvím speciální stránky, jejíž link mu pojišťovna zašle na e-mail. Aby Allianz zachovala bezpečnost, pošle mu zároveň na telefon kód, pomocí kterého stránku otevře. K uzavření smlouvy pak už jenom stačí, aby klient uhradil první pojistné do patnácti dnů od odeslání nabídky.

Životní pojištění Allianz ŽIVOT je určené těm, kteří neradi pročítají stohy nezáživných textů, dbají o své zdraví a kdyby už se jim něco stalo, tak chtějí mít jistotu, že dostanou nejvíce peněz na trhu. Všechny novinky v rámci životního pojištění jsou navíc k dispozici v jedné smlouvě – garance nejvyššího plnění pro závažné úrazy, okamžitá výplata plnění při úrazu, pojištění PRO boj s rakovinou nebo speciální krytí PRO úvěr k hypotéce.

Férová cena, srozumitelné podmínky a žádné zbytečné poplatky. Životní pojištění AllianzŽIVOT si klienti i odborné poroty chválí. Stalo se Pojišťovacím inovátorem v Ceně Hospodářských novin, zvítězilo ve Finparádě, v soutěži Pojišťovna roku a několikrát vybojovalo i Zlatou korunu. Naposledy letos na konci června.