PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

V novém pojištění FLEXI najdou klienti slevy za kvalitní nastavení pojistných částek i další výhody

rodina-hory-vylet

Foto: pixabay.comOd začátku února Kooperativa zájemcům o životní pojištění nabízí zcela novou variantu FLEXI. Přináší jednoduchost, přehlednost, transparentnost a řadu výhod pro zodpovědné a věrné klienty. „Stejně jako v pojištění podnikatelů udává již řadu let tón trhu pojištění TREND, v životním pojištění to je, a i nadále bude, náš klíčový produkt FLEXI. To nejlepší z několika používaných verzí FLEXI a NA PŘÁNÍ jsme aktuálně spojili do jednoho přehledného produktu,“ vysvětluje ředitel Úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa Petr Procházka.

Kooperativa se snaží edukovat a podporovat klienty, aby si sjednávali kvalitní pojistné krytí, benefity za komplexní nastavení pojistky začlenila také do nové FLEXI. „Naši klienti mohou získat až 30% slevu na rizikovém pojistném při komplexním pojištění vážných onemocnění, invalidity, trvalých následků nemoci nebo úmrtí. Zmínit můžeme také odpuštění všech správních poplatků při měsíčním pojistném 1000 Kč a více nebo odstranění výluk na příčiny před počátkem pojištění. Věříme, že tak budeme klienty motivovat ke kvalitnímu pojištění před těmi nejvážnějšími riziky ohrožujícími život jednotlivců i rodin,“ představuje finanční zvýhodnění Petr Procházka.

Důležitým parametrem životního pojištění je také dlouhodobost. Proto Kooperativa do FLEXI zahrnula bonus za věrnost. „Za každých 5 let trvání pojištění klientovi navýšíme pojistné plnění u všech významných rizik o 5 %, aniž by se mu zvyšovala platba pojistného,“ pokračuje ve výčtu výhod Petr Procházka s tím, že maximální navýšení pojistného plnění je 20 %.

Unikátní součástí nové FLEXI je bonus CESTA KE ZDRAVÍ, který přináší až 100 000 Kč na zotavení z velmi vážných nemocí a úrazů. Klient jej může využít na zdravotní pomůcky, na lázně, ošetřovatelskou péči, ale například i na úpravu řízení vozidla nebo úpravy bydlení. Dále přináší bonus na prevenci nad rámec procedur hrazených zdravotní pojišťovnou až 3 000 Kč každých pět let.

Nová FLEXI zároveň přestane rozlišovat rizikovost zaměstnání klienta, nebo zda pro zábavu sportuje. Policista tedy získá pojištění za stejnou cenu jako úředník, a pokud není profesionálním sportovcem, nebudeme mu účtovat ani přirážku za sport. Zachovala si pak flexibilitu. Klient má možnost zdarma měnit smlouvu kdykoliv v průběhu jejího trvání. Při významných životních událostech, jako je například svatba nebo narození dítěte, je navíc možné navyšovat pojistné částky bez zkoumání zdravotního stavu, a to až o 50 %. Klienti se staršími typy životních pojištění Kooperativy pak budou moci využít výhodnou konverzi na novou FLEXI. Nemusí si tak sjednávat novou smlouvu. „Každoročně si u nás takto smlouvu modernizuje přes 5000 klientů. Očekáváme, že po spuštění nové FLEXI využije konverze ještě více naši klientů,“ je o výhodách nové FLEXI přesvědčen Petr Procházka.

Kooperativa je největší pojišťovnou v oblasti životního pojištění. Spravuje celkem 1,45 milionu smluv životního pojištění s celkovým předepsaným pojistným 14,5 miliardy Kč.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku