PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Více než 2500 klientů navštívilo za jediný týden pobočky zdravotní pojišťovny RBP

213rbp_86-08-0-0_nalezato_pozitiv_CS5


Páteřní síť poboček restartovala už před týdnem 20. dubna. RBP tak byla jednou z prvních zdravotních pojišťoven, která je pro pojištěnce zprovoznila v tak velkém objemu a ve standardní provozní době. Mezi nimi i pobočku v Ostravě – Nové Karolině, která klientům opět slouží sedm dnů v týdnu, tedy včetně víkendů.

„Za týden jsme obsloužili přes 2 500 klientů, hlavně v Ostravě, Karviné a Havířově. Velmi se nám rovněž osvědčilo, že jsme s ohledem na zvýšenou ochranu jejich zdraví, a především seniorů, vyčlenili páteční dopoledne jako úřední den na objednávku,“ uvádí Renata Koutná, ředitelka RBP pro oblast vztahů s klienty.

Ve všech otevřených pobočkách platí zvýšená hygienicko-bezpečnostní opatření, jako roušky, povinná dezinfekce rukou a pracovních prostorů, 2 metrové odstupy čekajících, ochranná vzdálenost mezi zaměstnanci a klienty a také jejich regulovaný počet v každé z nich.

„V RBP pružně reagujeme na postupné uvolňování opatření státu a po prvních dnech je patrné, že jdeme správným směrem. Přestože stále preferujeme bezkontaktní elektronickou komunikaci, zájem našich pojištěnců potvrzuje, že široké komunikační aktivity RBP vítají. Zdvojnásobil se například počet konzultačních hovorů s naším “Lékařem na telefonu“, evidujeme zvýšenou návštěvnost našich bezbariérových webových stránek a taky na Facebooku a připravili jsme i stručná instruktážní videa, která se začínají těšit zájmu veřejnosti,“ doplňuje výkonný ředitel RBP Antonín Klimša.

Na začátku května, po instalaci nezbytných bezpečnostních prvků, otevře RBP i pobočky v Praze, Mostě, Chomutově a Hranicích. Dále budou následovat v týdenních intervalech pobočky ve Studénce, Odrách, Fulneku, Holešově, Kojetíně, Olomouci, Přerově, Kyjově (od 11. května 2020). O týden později – od 18. května – k nim pak přibudou pobočky v Krnově, Bruntále, Vítkově a v Ostravě v rámci správní budovy RBP.

„Jako poslední zprovozníme naši pobočku v Ostravě-Porubě, jejíž prostory jsme po vzájemné dohodě s vedením fakultní nemocnice dočasně uvolnili pro její potřeby,“ dodává Renata Koutná.

Další podrobnosti o aktuálních opatřeních, preventivních a bonusových programech, telemedicíně, kontakty na pobočkovou síť a další informace o službách zdravotní pojišťovny RBP najdete na bezbariérových stránkách www.rbp213.cz


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku