PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

VZP ČR patří mezi nejlepší zaměstnavatele, ukázala studie

vzp-logo


Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky získala druhou pozici v anketě o nejlepšího zaměstnavatele roku 2021. Výběr nejlepších zaměstnavatelů v České republice je součástí studie TOP Zaměstnavatelé, která je projektem Asociace studentů a absolventů vysokých škol a probíhá ve spolupráci s výzkumnou agenturou GFK.

„Na naše zaměstnance klademe vysoké profesionální nároky. Na druhou stranu se snažíme být vstřícným a perspektivním zaměstnavatelem. To, že jsme letos v hlasování postoupili o příčku dopředu, na druhého nejlepšího zaměstnavatele v oboru pojišťovnictví, je pro mne osobně jasným dokladem toho, že se o nás ví a že Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky je atraktivním zaměstnavatelem,“ komentoval výsledek ankety personální náměstek ředitele VZP ČR Zdeněk Šimek.

Studie TOP Zaměstnavatelé je pro firmu vhodným doplňkovým zdrojem informací například o tom, jak ji vysokoškolští studenti a absolventi vnímají z pohledu přátelského pracovního prostředí, společenské odpovědnosti, profesní perspektivy a stability.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku