PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Záchranáře pojišťuje PVZP na půl roku zdarma

pvzp-logo


Pojišťovna VZP, a. s. (PVZP) se rozhodla ocenit odvážnou práci lidí pracujících v první linii na ochraně občanů před epidemií a proto jim nabízí užitečná pojištění na prvních šest měsíců zcela zdarma.

„Uvědomujeme si, jak náročná je práce zdravotníků, hasičů, policistů a dalších složek integrovaného záchranného systému. Rádi bychom jim nejenom poděkovali, ale poskytli jim i ochranu a jistotu, že o ně a jejich rodiny bude postaráno v případě nouze,“ říká Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva PVZP. Výjimečná nabídka se týká pojištění pro případ výpadku příjmů Patron, pojištění majetku a odpovědnosti občanů a pojištění pro případ závažných onemocnění Fénix.

Patron poskytuje finanční polštář v případě úrazu, náhlé nemoci nebo pracovní neschopnosti. Pojišťovna vyplácí při pracovní neschopnosti až 1000 korun denně, v případě hospitalizace z důvodu úrazu dvojnásobek sjednané denní dávky.

Pojištění majetku a odpovědnosti zahrnuje nejčastější rizika spojená s chodem domácnosti. Pojištění umožňuje individuální nastavení podle potřeb klienta, jediná smlouva zahrnuje všechny byty a domácnosti rodiny. Pojištění odpovědnosti je možné sjednat pro celou Evropu nebo i celý svět. Součástí je asistenční služba poskytovaná zdarma 24 hodin denně.

Fénix chrání v případě diagnózy rakoviny a dalších závažných onemocnění jako jsou infarkt myokardu nebo mrtvice. V případě závažného onemocnění je klientovi na účet vyplaceno až 2,5 milionu korun ihned po stanovení diagnózy. Ke sjednání pojištění Patron a Fénix není nutné dokládat příjmy ani vstupní lékařská prohlídka.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku