PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Direct pojišťovna navazuje na úspěšné reklamy s nepovedeným rande

direct_pojistovna-logo


Direct zveřejnil další tři klipy, ve kterých na nepovedeném rande odpaluje podivné nápadníky. Cílem je vysvětlit, proč je Direct konečně normální pojišťovna.

Takové rande byste rozhodně nechtěli zažít. Direct pojišťovna se opět pustila do odpalování nepovedených nápadníků a vydala další tři reklamní spoty. Jsou ve stylu prvního rande naslepo a snaží se vtipně ukazovat, v čem je Direct jiný než ostatní pojišťovny. „Pro nápadníky máme opět přezdívky. Říkáme jim lovec autogramů, korpohad a opozdilec. Myšlenka je stejná jako u předchozích spotů, kdy nepovedení nápadníci vlastně představují to, proti čemu se jako pojišťovna vymezujeme a co se snažíme na trhu s pojištěním napravovat,“ říká mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Chat, online asistence a smlouvy bez podpisů

Konkrétně Direct ve spotech ukazuje, že je normální nemuset podepisovat smlouvy, aby byl člověk pojištěný, že je normální objednat si odtah online nebo si udělat na toho druhého čas. „Propagujeme tak naše výhody – sjednání smluv bez podpisů, online asistenci, díky které na mobilu každý vidí, jak se k němu blíží pomoc, a chat, přes který se s námi každý jednoduše spojí,“ vysvětluje Maťašeje. A dodává, že v každém klipu je navíc zmíněna nová mobilní aplikace, kterou Direct v polovině září spustil.

Známí herci

Ve spotech se tentokrát objeví i známí herci. Například Filip Kaňkovský, který představuje lovce autogramů. „Reklama musí zaujmout a pokud je vtipná, je to obrovská výhoda. V záplavě dnešní produkce je to radost,“ říká herec. „Natáčení jsem si moc užil. To odpalování v závěru byla taková zábava se špetkou strachu, trhnutí bylo celkem silné, ale jsem rád, že jsem si to mohl zkusit,“ popisuje natáčení Kaňkovský.

Při tvorbě klipů se Direct opět spojil se stejnými agenturami jako minule. YYY agency, vytvořila společně s marketingovým týmem Directu kreativní koncept, produkčně se natáčení chopila agentura Bumerang Film ze Zlína. „Můžeme slíbit, že ve stejném duchu budeme pokračovat i dál a příští rok zveřejníme další dvě nepovedená rande,“ uzavírá mluvčí.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku