PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Kooperativa představuje nový blog: Bezpečnost má zelenou

kooperativa-logo


Blog Bezpečnost má zelenou přináší praktické tipy, návody, ale i triky a zkratky, jak životem procházet bezpečněji. Je věnován především těm, kteří si dokážou naplno užívat života a nechtějí při tom ohrozit sebe, a už vůbec ne ty druhé.

„Na blogu najdete nejrůznější zlomové životní situace, které v pojišťovně zaznamenáváme. Při tvorbě článků spolupracujeme s odborníky především z řad našich partnerů, kteří se zaměřují na prevenci a bezpečnost. Každý týden se můžete těšit na nový článek – vychází vždy v úterý. A aby nikomu nic neuniklo, můžete se přihlásit k odběru newsletteru,“ představuje obsah Veronika Bednářová z Kooperativy.

Blog prozatím nabízí tři tematické okruhy, sport, volný čas, motorismus. Kromě článků na blogu zájemci najdou i kalendář akcí partnerů Kooperativy, jako jsou Kolo pro život, skiareály Špindlerův Mlýn, Lipno, Dolní Morava, Ještěd, projekt Zažij skialpy, Platforma Vize 0, festival Hrady CZ, Krumlov, Signal Festival, Kooperativa NBL, Vltava Run nebo Svaz běžeckého lyžování. Většina podporuje aktivní životní styl, propojuje je tematická linka prevence úrazu. Od té je jen krůček k bezpečnosti, na kterou se zaměřuje i Kooperativa.

„Nejprve jsme slogan Bezpečnost má zelenou využívali ve spolupráci s projektem Kolo pro život, a to na jejich blogu, kde je dodnes sekce s tímto názvem. Poté jsme využití rozšířili o vytváření brandingu a soutěží na akcích našich partnerů, ale časem jsme došli k tomu, že s tímto tématem můžeme pracovat mnohem komplexněji. A to nejen pro účely budování image Kooperativy, ale hlavně ve prospěch našich klientů – tedy k edukaci v oblasti předcházení všemožných patálií a nehod při sportu i v běžném životě,“ vysvětluje název blogu Veronika Bednářová.