PojMag.cz

Magazín o pojišťovnách a pojištění

Direct má nejlepší cestovko na trhu. Druhé zlato získal v soutěži Zlatá koruna

direct_pojistovna-logo


Dvě pomyslné zlaté medaile si letos odnesla Direct pojišťovna za své cestovní pojištění. Už v červnu ji jako nejlepší vyhodnotil žebříček Finparáda a nyní se umístila na prvním místě také v soutěži Zlatá koruna.

Až neomezený limit na ošetření, 50% sleva za sjednaní online nebo možnost sjednat si připojištění rizikových sportů jen na dny, kdy skutečně sportujete. To jsou jen některé výhody, které nabízí cestovní pojištění od Direct pojišťovny. I díky tomu letos získala už dvě ocenění. „Máme samozřejmě obrovskou radost, že naše cestovní pojištění odborníci vyhodnocují jako nejlepší pravidelně. Pro nás to jednoduše znamená, že jdeme správným směrem. To se mimo jiné potvrzuje i v tom, že si naše cestovko sjednává stále více lidí, letos zhruba 2x tolik co loni,“ říká mluvčí Direct pojišťovny Nela Maťašeje.

Kromě zmíněných výhod pak upozorňuje i na to, že klienti mají ke každému pojištění bezplatnou cestovní asistencí a také na to, že si klienti vše jednoduše vyřídí v mobilní aplikaci. „V naší appce si může každý pojištění sjednat na pár kliků klidně i na poslední chvíli. V mobilu pak bude mít všechny důležité kontakty a jednoduše si zavolá pomoc, když bude potřebovat,“ dodává Maťašeje.

Pomoc i nad rámec pojistných podmínek

Direct se snaží pojištění i dál vylepšovat. „Navíc je pro nás důležitý proklientský přístup a občas jdeme za hranu toho, co máme v podmínkách. Nyní se to například týká požárů v Řecku. Podle podmínek se na tuto situaci naše stornopojištění nevztahuje. Rozhodli jsme se však, že uděláme výjimku, a klientům, kteří nemohou na zasažené ostrovy odletět, storno poplatky zaplatíme,“ dodává Maťašeje.


Kalkukačky pojištění

Vyzkoušejte naše kalkulačky pojištění a zjistěte ty nejvýhodnější nabídky:

Povinné ručení
Havarijní pojištění
Cestovní pojištění
Úrazové pojištění
Pojištění majetku